Moderna Do Geres Hotel

Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Moderna Do Geres Hotel
$$$$

Gambaran keseluruhan

Moderna Do Geres Hotel adalah sebuah tempat bertaraf 2 bintang yang menawarkan tempat letak kenderaan percuma dan teres berjemur. Hotel terletak sekitar 2.9 km dari Air Terjun Arado dan kira-kira 3.9 km dari Cascata de Leonte.

Lokasi

Hotel ini terletak di Geres dan berada 1 km dari pusat bandar.

Moderna Do Geres Hotel terletak 100 km jauhnya dari lapangan terbang Francisco Sa Carneiro.

Bilik-bilik

Untuk penginapan yang selesa di Geres, hotel ini menawarkan 13 bilik yang dilengkapi dengan TV skrin rata dengan saluran satelit, pengesan asap dan kawalan iklim.

Makan & Minum

Adega Regional dan Casa de Petiscos berjarak 6 minit berjalan kaki dan menawarkan beberapa masakan terbaik di Geres.

Santai & Perniagaan

Hotel ini juga mempunyai peti deposit keselamatan dan ruang storan. Di hartanah, tetamu boleh mencuba pelbagai aktiviti seperti berkanu, mendaki dan menunggang kuda.

Nombor lesen: 416

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 14:00-23:00
dari 08:00-12:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di tapak secara percuma.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Hotel Moderna Do Geres menyajikan sarapan penuh secara percuma. 
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik.  Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik. 
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.
Bangunan
Bilangan bilik:17
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!

Bilik dan ketersediaan

Bilik berdua
  • Maks:
    2 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil saiz Raja
  • Pemandangan gunung
  • Pemanasan
  • Balkoni
Bilik ekonomi berdua
  • Maks:
    2 orang
  • Pilihan tempat tidur:
    1 Katil kelamin
  • Pancuran
  • Pemanasan

Kemudahan

Kemudahan utama

Wi-Fi
Tempat letak kenderaan percuma
Ruang Bagasi

Ruang bagasi

Perkhidmatan 24-jam
Makanan/Minuman

Bar/ruang istirahat

TV

TV skrin rata

Aktiviti sukan

Kembara

Berbasikal

Berkanu

Menunggang kuda

Kemudahan untuk kanak-kanak

Katil bayi

Sukan & Kecergasan

  • Berkanu
  • Kembara
  • Menunggang kuda
  • Berbasikal

Makan

  • Bar/ruang istirahat

Perniagaan

  • Fax/Photocopying

Kanak-kanak

  • Katil bayi

Spa & Santai

  • Teres matahari
  • Kawasan taman

Pemandangan bilik

  • Pemandangan gunung
  • Pemandangan jalanan

Ciri bilik

  • Penyaman udara
  • Pemanasan
  • Teres

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma

Media

  • TV skrin rata
  • Jam penggera AM/FM

Hiasan bilik

  • Lantai parket
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Moderna Do Geres Hotel

💵 Harga bilik terendah 224 MYR
📏 Jarak ke pusat 300 m
🗺️ Penarafan lokasi 9.8
✈️ Jarak ke lapangan terbang 96.2 km
🧳 Lapangan terbang terdekat Lapangan Terbang Francisco Sa Carneiro, OPO

Lokasi

Alamat
Alamat telah disalin.
Rua De Arnaco Nº139, Geres, Portugal, 4845-063
Paparan peta
Rua De Arnaco Nº139, Geres, Portugal, 4845-063
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
Caldelas Thermal Spa
400 m
Horse & Move
530 m
Restoran
Vai Vai Geres
340 m

Ulasan untuk Moderna Do Geres Hotel

8.4 /10
Hebat
850 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Moderna Do Geres Hotel

Apakah lapangan terbang yang paling hampir dengan Moderna Do Geres?
Moderna Do Geres terletak 100 km jauhnya dari Francisco Sa Carneiro.
Adakah sarapan sudah termasuk dalam harga bilik di Moderna Do Geres?
Ya, sarapan pagi benua disertakan sudah termasuk dalam harga Moderna Do Geres. Untuk pengesahan butiran, sila hubungi kakitangan hotel.
Berapakah yuran pembatalan yang dikenakan oleh Moderna Do Geres Hotel?
Moderna Do Geres Hotel ini membenarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di Moderna Do Geres Hotel?
Anda boleh mendaftar keluar Moderna Do Geres Hotel dari 08:00 hingga 11:00.
Berapa jauhkah Moderna Do Geres Hotel terletak dari pusat bandar?
Pusat bandar berada 1 km jauhnya dari Moderna Do Geres Hotel.
Berapa kos untuk sarapan pagi di Moderna Do Geres Hotel?
Tetamu Moderna Do Geres Hotel boleh menikmati sarapan secara percuma.
Adakah terdapat internet percuma di Moderna Do Geres Hotel?
Ya, internet ditawarkan secara percuma di Moderna Do Geres Hotel.
Bolehkah saya meninggalkan kereta saya di tempat letak kereta Moderna Do Geres Hotel secara percuma?
Ya, Moderna Do Geres Hotel menyediakannya secara percuma.
Adakah terdapat sebarang restoran berhampiran Moderna Do Geres Hotel?
Anda akan dapat menikmati hidangan lazat di Adega Regional dan Petiscos da Bo Gusta berhampiran, kerana ia terletak lebih kurang 5 minit perjalanan dari Moderna Do Geres Hotel .
Apakah harga tempahan bilik di Moderna Do Geres Hotel?
Harga di Moderna Do Geres Hotel bermula daripada €47.
Apa jenis bilik yang disediakan oleh Moderna Do Geres Hotel?
Moderna Do Geres Hotel menawarkan jenis bilik seperti Bilik ekonomi berdua, Bilik quadruple dan Bilik raja.
Bolehkah saya mencari apa-apa pengangkutan awam bersebelahan dengan Moderna Do Geres Hotel?
Ya, terdapat perhentian bas paragem sekitar 350 meter jaraknya dari Moderna Do Geres Hotel.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik